Bestekâr
Salih Efendi (Neyzen, Dede)
Güfte Sâhibi
Belirsiz
Makam
Acem Aşiran
Form
Peşrev
Usûl
Devr-i Kebir
Kaynak
Sanat Müziği Notaları
Nota Yazarı
Mustafa Eren Güzel

Makam

DîvânMakam Robotu

Bütün Ekli Dosyaları İndir

Moderatörün son düzenlenenleri:
Facebook
link
YouTube
link
Arşivimden paylaştım. YouTube' da yoklar. Kayıtlarımın tamamı düzgün ve bu kalitede. Bu şekilde
paylaşım yapmam da bir sakınca olmayacaksa sayfamıza yükleyebilirim. Telif ile ilgili Problem olacaksa da paylaşımımı silebilirsiniz. Sizden haber bekleyeyim.. Örnek olsun diye yükledim.

Bütün Ekli Dosyaları İndir

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Arşivimden paylaştım. YouTube' da yoklar. Kayıtlarımın tamamı düzgün ve bu kalitede. Bu şekilde
paylaşım yapmam da bir sakınca olmayacaksa sayfamıza yükleyebilirim. Telif ile ilgili Problem olacaksa da paylaşımımı silebilirsiniz. Sizden haber bekleyeyim.. Örnek olsun diye yükledim.
Aslında telif problemi var. Yâni teorik olarak kayıt yüklememiz sıkıntılı olabilir. Ancak YouTube'da bile bulunmayan kayıtlarsa, bence kimsenin haberi olmaz. Genelde telif meselesini dert edenler YouTube'a yüklemiş oluyor zâten para kazanmak için. YouTube'a yüklemeyi zahmet etmemiş müzik şirketleri de bizim sitemize gelip şikâyet edeceklerini sanmam. Haberleri olacağını bile düşünmüyorum. O bakımdan YouTube'da bulunmayan özellikle saz eserlerini alabiliriz elbette. En azından bir örnek kaydımız olur.

Üst Alt