YouTube
link
Sitede İpek Saçların Altın Telleri - Ahmet Nuri Canaydın (Udi) - Rast buldum ama aradığım bu değil sanırsam.
Şöyle bırakıyorum kapağını:

Çevirebildiğim kadarıyla:
Mûntahâbat
460
İpek saçların altın telleri
Hicran ile dil-i
Hastayım emir ile nalan

Udcu Şamil İskender
İstanbul'da Beyazıt'ta maliye
karşısında numara 18
Telefon-İstanbul 1
836
1339
İstanbul Matbaa amiriye

Bütün Ekli Dosyaları İndir

• 57.8 KB Görünüm: 174
Son düzenleme:
Nadir kitaba sorun yine de belki yedekte olabilir yada fotokopisini almışlardır. Pdf si bile

Nadir kitaba sorun yine de belki yedekte olabilir yada fotokopisini almışlardır. Pdf si bile olabilir.
keşke öyle olsa. Ben AYNI bu konuyu kaçkere müzayedelere yada satıcılara söyedim, ama nezaman bunu söylersem artık cevap alamiyordum. O anda artık ses kayboluyor. Hatta para karşlığında bile adam sadece resim çekip göndersin istedim, ama yok!

Bunlar uğraşmak istemiyorlar (bence).

Ah keşke bu tür orijinal dokümanlar sitemizde olsa. Sanırım bu tür şeyler hep koleksiyonlarda saklılar, dijital bir kopyasını bulmak çok zor.
İşte bundan dolayı Divanmakam var. Öbürler yapmiyorsa bizim yapmamız gerek. Böylece bu sayfa özel bir sayfa oluyor. diğer arşivler gibi değil, çünkü burada herkez kendi kolesiyonunu kendi bilgisini ekliyor. Böylece Divanmakam sayfası çok özel bir sayfa, ve diğerlerinden çok daha farklı. Bu veya bunun gibi bir sayfayı bunun seviyesinden yeniden kurmak böylece oldukca zor olabilir, ve seneler sürebilir. Bunun içinde çok emek vardır ve iyike bu araya gelebilmişiz.

Üst Alt