Bestekâr
Neveser Kökdeş
Güfte Sâhibi
Neveser Kökdeş
Makam
Rast
Form
Şarkı
Usûl
Semai
Kaynak
Sanat Müziği Notaları

Makam

DîvânMakam Robotu

Bütün Ekli Dosyaları İndir

Moderatörün son düzenlenenleri:
İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Bu şarkının örnek icrası Tülin Yakarçelik'e aittir. Youtube'dan eklenebilir.
İzninizle bütün Youtube hesâbınızdaki kayıtları alacağım buraya kayıt arşivine. Sizin üyelik hesâbınız adına olacak bu. Ayrıca profilinize Youtube hesâbınızı ekledim, diğer sosyal medya hesaplarınızı da ekleyebiliriz (-siniz).

Yukardaki örnek İcrası eklenen Tülin Yakarçelik'in icrasından dinlediğimiz Neveser Kökdeş'e ait beste Hayal Ufkunda youtubdaki ilk resim Melek Ezgi'ye aittir.Melek Ezgi Neveser Kökdeş'in abisi Muhlis Sabahattin Ezgi'nin kızı yani Neveser Kökdeş'in de yeğenidir.Melek Ezgi'ye ait bu fotoğrafı Neveser Kökdeş'in fotoğrafı ile değiştirmeniz gerekir.İyi çalışmalar

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Nota arşivinize Neveser Kökdeş'in notası arşivinizde bulunmayan, elimde bulunan bazı notalarını yollamak isterim ancak gönderme yordamı teknik olarak nasıldır?
Merhabalar,

öncelikle eser paylaşmı yapmak istediğiniz için teşekkür ederim.

Sitemizde bulunmayan eserleri eklemek için form sistemimizi kullanabilirsiniz.

Yukarıda navigasyon çubuğunda "Bizimle Paylaşın" yerinden eser eklemek için form sistemine gidebilirsiniz.

Direkt link vermem gerekirse buradan: Eser Paylaş

Ancak olur da her hangi bir nedenden ötürü bunu gerçekleştiremezseniz, isterseniz yardım talebi için benimle özel mesaj yolundan iletişime geçebilirsiniz: https://divanmakam.com/conversations/add?to=Derûnhân. Yâhut divanmakam@gmail.com adresine mail yollarak notaları gönderebilirsiniz.

Bizde mevcut olan eserlere yeni notalar eklemek isterseniz, konusuna dosya ekli bir mesaj bırakabilirsiniz.

Teşekkürler.

Nota arşivinizde Neveser Kökdeş'in eserin adı belirli ancak notası bulunmayan eserlerinden başlayarak gönderiyorum.Bu besteciyle ilgili bir araştırma yapıyorum ve bestecinin el yazını da tanıyorum.Göndereceğim notalar bestecinin kendi el yazısının fotokopileri.Fotoğraf çekerek yollayacağım

Üst Alt