Hangi Nota yazım uygulamasını kullanıyorsunuz?

• Dorico

Kullanılan: 2 7.7%
  • Finale

Kullanılan: 5 19.2%
  • Forte

Kullanılan: 0 0.0%
  • Lilypond

• Mus2

Kullanılan: 13 50.0%
  • MuseScore

Kullanılan: 8 30.8%
  • NoteFlight

• Sibelius

Kullanılan: 3 11.5%
  • Diğer

• Notion (6)

• Maestro

Kullanılan: 1 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    26
İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Bu aralar çok nota paylaşıldı sitemizden (herkese teşekkürler) ve merak ettim, siz hangi programları kullanıyorsunuz?

Ankete aklıma gelenleri yazdım, eksik varsa onları da ekleyebilirim. En fazla 3 oy kullanma hakkınız var (herhalde üçten fazla program kullananınız yoktur diyerekten).

Ayrıca hazır bahsi geçmişken neden x programı tercih ettiğinizi söyleyebilir misiniz? Bizim bilmediğimiz avantajları vs. olabilir diye.

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Onu da ekledim.

Bu arada bu programların çoğu, bildiğim kadarıyla, Türk Müziğine uygun işâretleri olmadığından aslında kullanamıyoruz, yanlış mıyım?

Bu arada bu programların çoğu, bildiğim kadarıyla, Türk Müziğine uygun işâretleri olmadığından aslında kullanamıyoruz, yanlış mıyım?
Estağfirullah Üstâdım. Son derece doğrusunuz. Son nesil bir yazılım olan MAESTRO biraz daha dünya müziğini dikkate almış nisbeten. Tabii bir kaç elzem işaret henüz yok. Mesela şurada donanımda "do diyez" imkanı olmadığından, ölçü içinde halledildi: HİCAZ

Bütün Ekli Dosyaları İndir

Bütün Ekli Dosyaları İndir

• 74.2 KB Görünüm: 194
3 ü bilmiyorum ama 1inde Ayırma ve birleştirme butonu var
BEN MUSESCORE 3 KULLANIYORUM.PALETLER BÖLÜMÜNDE NOTA KİRİŞLER VAR.BURADAKİ KİRİŞLERLE SEKİZLİ VE DİĞER NOTALARI BİRLEŞTİRMEK YA DA AYIRMAK MÜMKÜN.İLK ÖNCE AYIRMAK YA DA BİRLEŞTİRMEK İSTEDİĞNİZ NOTAYI TIKLAYIN. NOTA MAVİLEŞİNCE NOTA KİRİŞLERİNDEKİ İLGİLİ SİMGEYİ TIKLARSANIZ İSTEDİĞİNİZ NOTALARI BİRLEŞTİRİR YA DA AYIRIR. KOLAY GELSİN, HABİB DİŞKAYA.

BEN MUSESCORE 3 KULLANIYORUM.PALETLER BÖLÜMÜNDE NOTA KİRİŞLER VAR.BURADAKİ KİRİŞLERLE SEKİZLİ VE DİĞER NOTALARI BİRLEŞTİRMEK YA DA AYIRMAK MÜMKÜN.İLK ÖNCE AYIRMAK YA DA BİRLEŞTİRMEK İSTEDİĞNİZ NOTAYI TIKLAYIN. NOTA MAVİLEŞİNCE NOTA KİRİŞLERİNDEKİ İLGİLİ SİMGEYİ TIKLARSANIZ İSTEDİĞİNİZ NOTALARI BİRLEŞTİRİR YA DA AYIRIR. KOLAY GELSİN, HABİB DİŞKAYA.
Teşekkürler Habib bey selametle

Üst Alt