İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Hoş geldiniz! Resmî olarak sitemiz 01.08.2018 târihinden îtibâren açılmıştır.

Bu başlık altında kendinizi tanitabilirsiniz, iyi dileklerinizi bildirebilirsiniz veyâ site ile alâkalı ilk izlenimlerinizi kısa bir şekilde özetleyebilirsiniz.

Daha ciddî, kapsamlı veyâ bir konuya özel bir şekilde görüş bildirmek istiyorsanız, bunu bu bölümde konu açarak yapabilirsiniz elbette.

Sitenin yöneticisi olarak elimden geldiği kadarıyla buradaki hayâtınızı kolaylaştırmak adına çalışacağım.

Saygılar.

Son düzenleme:
İnternet Sayfası
link
Facebook
link
@yasinşale
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Estetik olarak beğenmenize sevindim, o konuda tereddütlü idim.
İçerik olaraksa siteyi geliştirmeye çalışacağız, tabii içerik dışında güzel bir muhabbet ortamı yaratmak istiyoruz. Umarım ziyâretcilerimiz bize katılırlar.

Türk Müziğine ilişkin zengin ve özenli bir kaynağa her zaman ihtiyaç duyulmuştur.Bu bağlamda siteniz önemli bir hizmet yüklenmiş görünmektedir.
Ben emeği geçen tüm müzik sevdalılarına teşekkür etmek istiyorum.

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Türk Müziğine ilişkin zengin ve özenli bir kaynağa her zaman ihtiyaç duyulmuştur.Bu bağlamda siteniz önemli bir hizmet yüklenmiş görünmektedir.
Ben emeği geçen tüm müzik sevdalılarına teşekkür etmek istiyorum.
Sağ olasınız.

Site daha da geliştirilecektir. Daha fazla fonksiyon ve özenli olması bakımından planlarımız var.

Gerçekten tam olarak rüyâ gibi bir site. Eskiden bir eserin notasını internette bulduğum zaman kendimi şanslı addederken, burada aynı eserin bir çok notasını bulabiliyorum.

Arayüzü, kullanım kolaylığı ve içeriği ile kocaman bir açığı kapatıyor. Size çok çok teşekkür ederim. Hakkınızı helâl edin.

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Gerçekten tam olarak rüyâ gibi bir site. Eskiden bir eserin notasını internette bulduğum zaman kendimi şanslı addederken, burada aynı eserin bir çok notasını bulabiliyorum.

Arayüzü, kullanım kolaylığı ve içeriği ile kocaman bir açığı kapatıyor. Size çok çok teşekkür ederim. Hakkınızı helâl edin.
Güzel sözleriniz için teşekkür ediyorum ve varsa hakkımız helâl olsun tabii ki. Ama burada hakk konusu geçmişken notaların kaynağı olan devletin sitesine ve paylaşımda bulunmuş her kişiye tekrardan teşekkür ediyoruz.

Site inşallah yakın bir zamanda daha da kullanışlı olacak. Bu yönde çalışmalar devâm ediyor. Daha da güzel bir ortam olması için planlarımız var.

Geçen yılın başlarından beri Harun Korkmaz kardeşimin tavsiyesiyle siteyi kullanmaya başladım. Çok emek ve vakit ayırmak isteyen ama çok kıymetli bir iş yapıyorsunuz. Emekler zayi olmaz. Teşekkürler arkadaşlar.

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Geçen yılın başlarından beri Harun Korkmaz kardeşimin tavsiyesiyle siteyi kullanmaya başladım. Çok emek ve vakit ayırmak isteyen ama çok kıymetli bir iş yapıyorsunuz. Emekler zayi olmaz. Teşekkürler arkadaşlar.
Sağ olasınız. Sizin gibi değerli bir üyemiz olduğu için de bizler çok mutluyuz.

Üst Alt