Bestekâr
Ali Şenozan
Güfte Sâhibi
Tuncer Önal
Makam
Uşşak
Form
Fantezi
Usûl
Düyek
Kaynak
Sanat Müziği Notaları

Makam

DîvânMakam Robotu

Bütün Ekli Dosyaları İndir

Sizden aldığım bütün notalar çok düzgün ve doğru notalar ancak "Bu aşkın sonunda ayrılık varsa" şarkısının en okunaklı notası olan v3 versiyonunda 1.sayfanın sonundaki nota tararken hatalı olmuş herhalde. Düzeltebilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler, saygılar

Oradaki notalar yeniden yazıldığı için TRT notası olsun istemiştim. Ama diğer sitelerde bulamadığım bir çok şarkının notasını sizin sitenizde buldum. TRT ya da Ankara radyosu notasını tercih ediyor hocamız. Çok teşekkür ederim

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Oradaki notalar yeniden yazıldığı için TRT notası olsun istemiştim. Ama diğer sitelerde bulamadığım bir çok şarkının notasını sizin sitenizde buldum. TRT ya da Ankara radyosu notasını tercih ediyor hocamız. Çok teşekkür ederim
Notada sâdece bir kesilme durumu var imiş. Dikkat etmemiştim, bir eksiklik var sanmıştım. Tekrardan tarama şansımız yok çünkü zâten biz de zamânında tarayanlar değildik. O yüzden başka sitelere yönlendirmeyi doğru buldum. Ancak bu notanın düzeltilmesi mümkün olduğundan, düzelttik ve tekrar yükledim. Bilginize.

Üst Alt