Bestekâr
Necmi Pişkin
Güfte Sâhibi
Hakkı Bey (Beylerbeyili)
Makam
Muhayyer
Form
Şarkı
Usûl
Ağır Aksak
Kaynak
Sanat Müziği Notaları, ASIM (adlı üyemiz)

Makam

DîvânMakam Robotu
Eser:
Zannederdim gönlümü bir şuha bağlasam geçer (*)

Bestekâr:

Güfte Sâhibi:
Hakkı Bey - Beylerbeyili

Makam:

Form:
Şarkı

Usûl:

Güfte:
-

Kaynak:
ASIM (adlı üyemiz) | v3

Diğer Bilgiler:
Arşiv No: 12341 -

Bütün Ekli Dosyaları İndir

Moderatörün son düzenlenenleri:
Facebook
link
YouTube
link
Değerli yöneticim bu eser kayıtlarda mevcutmuş ama ben silemiyorum galiba? O kadar da dikkat etmeme rağmen kaçırmışım..Eserin ismini de yalnış yazmışım. Sizin aynı isimle paylaştığınız fakat makamı farklı olan (FERAHNAK) ve notası bulunmayan eser zannettim. Birisi ''gönlümü'' diğeri de ''aşkımı'' şeklinde geçiyor. Ferahnak makamında ki notayı bulamadığım için aynı eser mi yoksa farklı mı anlayamadım. Tahminim aynı eser ancak bestekarları ve makamları farklı...Mükerrer olan paylaşımımı silerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
İnternet Sayfası
link
Facebook
link
@ASIM

Estağfirullah Asım Bey. Hiç bir sıkıntı yok, biz dilediğimiz gibi mesajları doğru yerlere taşıyabiliyoruz, ya da silebiliyoruz. Sistemde o kadar eser var, doğal olarak insan zorlanabiliyor doğru eseri tespit etmek için. Ben bu yeni konuya taşıdım son 2 mesajınızı. Bu eserin 2 notası var idi ancak sizin eklediğiniz versiyon yok idi, yâni yeni bir nota daha kazandık, sağ olasınız.

(Küçük bir not, eseri eklerken bestekâr ile güfte sâhibini yanlışlık ile karıştırmışsınız, sanırım sıkıntı o yüzden olmuş.)

Facebook
link
YouTube
link
@ASIM

Estağfirullah Asım Bey. Hiç bir sıkıntı yok, biz dilediğimiz gibi mesajları doğru yerlere taşıyabiliyoruz, ya da silebiliyoruz. Sistemde o kadar eser var, doğal olarak insan zorlanabiliyor doğru eseri tespit etmek için. Ben bu yeni konuya taşıdım son 2 mesajınızı. Bu eserin 2 notası var idi ancak sizin eklediğiniz versiyon yok idi, yâni yeni bir nota daha kazandık, sağ olasınız.

(Küçük bir not, eseri eklerken bestekâr ile güfte sâhibini yanlışlık ile karıştırmışsınız, sanırım sıkıntı o yüzden olmuş.)
Sizde olduğunu tahmin ettiğim TRT nin 20000 Ad.eser notasının bulunduğu sıkıştırılmış format da ki (842 mb.) döküman ben de var. Sizde yoksa paylaşabilirim.

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
700 mb. dosya ekle ile gitmiyor. Ne yapabilirim. Olmazsa her dosyayı ayrı göndereyim.
Evet, 700 mb sitemiz için çok büyük. Ayrıca ayrı göndermenize de gerek yok.

Bu site üzerinden gönderebilirseniz sevinirim: WeTransfer

Yükleme gerçekleştikten sonra linkini buraya koyabilirsiniz.

(Not: O link 7 gün aktif olacaktır, ondan sonra otomatik siliniyor.)

Facebook
link
YouTube
link
Tahmin ettiğim gibi yüklemek istediğiniz dosya çok büyük komutu veriyor. Özelden bana gmail adresi verirseniz size oradan göndermeye çalışayım.. Yazınızı şimdi okudum. Becerebilirsem göndereyim.

Facebook
link
YouTube
link
Evet, 700 mb sitemiz için çok büyük. Ayrıca ayrı göndermenize de gerek yok.

Bu site üzerinden gönderebilirseniz sevinirim: WeTransfer

Yükleme gerçekleştikten sonra linkini buraya koyabilirsiniz.

(Not: O link 7 gün aktif olacaktır, ondan sonra otomatik siliniyor.)
Dosyaları yükledim şimdi alıcı eposta soruyor buraya ne yazmalıyım? Bu işlerden hiç anlamıyorum.

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Evet, oldu. İndiriyorum şimdi. İndirdim bile. Sağ olasınız.

Böyle büyük boyutlu şeyleri sitemize yükleyemiyoruz, gmail de kabul etmiyor. Yükleme sitesi kullanarak oluyor anca.

Ayrıca dediğim gibi, bu link 7 gün aktif, sonra çalışmıyor. O yüzden başka bir zaman başkası için paylaşmak isterseniz, yine yüklemeniz gerekecek, bilginize.

Facebook
link
YouTube
link
Evet, oldu. İndiriyorum şimdi. İndirdim bile. Sağ olasınız.

Böyle büyük boyutlu şeyleri sitemize yükleyemiyoruz, gmail de kabul etmiyor. Yükleme sitesi kullanarak oluyor anca.

Ayrıca dediğim gibi, bu link 7 gün aktif, sonra çalışmıyor. O yüzden başka bir zaman başkası için paylaşmak isterseniz, yine yüklemeniz gerekecek, bilginize.
Arşivimde 60 gb. boyutunda ayrıca sözlü eser var. Büyük bir bölümü mp4 formatındaydı çok yer kapladığı için hepsini mp3 dönüştürdüm. Arşiv çalışmalarım bittiğinde isterseniz onları da size gönderebilirim. Tamamına yakını çok kaliteli çekilmiştir. Usül dışına çıkan sanatçıların sololarını depolamamaya çalışıyorum. 6 gb. da saz semaisi ve peşrev var. Söylediğim gibi istediğiniz takdir de yazışıp size gönderirim.

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Arşivimde 60 gb. boyutunda ayrıca sözlü eser var. Büyük bir bölümü mp4 formatındaydı çok yer kapladığı için hepsini mp3 dönüştürdüm. Arşiv çalışmalarım bittiğinde isterseniz onları da size gönderebilirim. Tamamına yakını çok kaliteli çekilmiştir. Usül dışına çıkan sanatçıların sololarını depolamamaya çalışıyorum. 6 gb. da saz semaisi ve peşrev var. Söylediğim gibi istediğiniz takdir de yazışıp size gönderirim.
Süper, tabii ki güzel olur. Bir kopyası da bizde bulunsun. Belki de değerlendirebiliriz bir şekilde bu arşivi. O zaman yine konuşuruz siz çalışmalarınızı bitirdikten sonra. Özellikle saz eserleri çok değerli. Her zaman bana özelden yazabilirsiniz bir durumda. Yüklü bir boyut olduğu için ayrıca özel olarak konuşmak lâzım aktarımı nasıl yapabiliriz diye. Zamânı gelince konuşuruz, teşekkürler paylaşımlarınızdan ötürü.

Üst Alt