İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Her türlü görüşünüzü, tavsiyelerinizi, (düzeltme) taleplerinizi, önerilerinizi ve şikâyetlerinizi Duyurular ve Görüşleriniz adlı bölümümüzde bize bildirebilirsiniz.

Tabii ki sormak istediklerinizi de, buradan sorabilirsiniz, meselâ forumun kullanımı hakkında.

Yâni kısacası DîvânMakam adlı sitemiz ile ilgili söylemek istediğiniz her çeşit düşünceyi belirtebilirsiniz.

Eğer görüşünüzü açık bir ortamda değil, özel olarak bildirmek istiyorsanız, bunu iki türlü şekilde yapabilirsiniz.

1. Her sayfanın alt kısmında bulunan Bize Ulaşın yolunu kullanabilirsiniz.
Bunu yapmak için üye olmanız gerekmemektedir.

2. @Derûnhân adlı üyeye özel mesaj gönderebilirsiniz.
Bunu yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Unutmamalısınız ki, yazacağınız her mesaj forumun genel kurallarına bağlı kalmalıdır.

Bu bölüm hakkındaki görüşlerinizi bu başlık altında dile getirebilirsiniz.

Son düzenleme:
İnternet Sayfası
link
Facebook
link
simdilik dert degil ama yogunlastikca degerli bilgiler alabilmeliyiz yani duzeltirseniz cok makbule gecer
Dediğiniz çok doğru, ancak bir sorun olmaması lâzım. Ben bütün her şeyi çeşitli kullanıcılar ile deniyorum, bir sorun bulamadım.

Tam olarak ne yapmaya çalıştığınıza söyleye bilir misiniz? Nerede ne? Ona göre sorununuzu çözmeye çalışacağım. Eksiksiz olması lâzım.

enstrumanlar bolumunde ornegin uda giriyorum ust kisimda baslik ac bolumune bir sey yazip entera tikliyorum bir sorunla karsilastik diyor

Üst Alt