Makam

DîvânMakam Robotu

Bütün Ekli Dosyaları İndir

Moderatörün son düzenlenenleri:
Affınıza sığınarak belirtmeliyim ki, yayınladığınız 4 nüshada da (ki aslında 3) İlya adı geçmediği gibi, Eyyubi Bekir Ağa, Bekir Ağa ya da Ebubekir Ağa olarak geçmekte, yayınlanandan başka nüshalar var ise yayınlar mısınız lütfen efendim.

Aykut Karaçam yayınlamış Kani Karaca (Mekanı cennet olsun) okumuş, sözler nüshalarda yazıldığı gibi, eski türkçede de "hal-i" olarak geçiyor. Yanlış anlamayın kendi hatamı araştırıyorum aslında, yardımcı olursanız sevinirim hocam.

Efendim şimdilik bana itimad ediniz. 36 ay sürecek bir projemiz var, sona erdiğinde bu eserler hakkında nihai bilgi ve belgelere rahatça ulaşabileceksiniz. Eserin kafiye yapısını inceleyin, yazdığım şeklin doğru olduğunu anlayacaksınız. Alakanıza teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bu güzel Siteye emek veren herkese itimadım sonsuz, size de gösterdiğiniz sabır ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederim efendim.

Efendim şimdilik bana itimad ediniz. 36 ay sürecek bir projemiz var, sona erdiğinde bu eserler hakkında nihai bilgi ve belgelere rahatça ulaşabileceksiniz. Eserin kafiye yapısını inceleyin, yazdığım şeklin doğru olduğunu anlayacaksınız. Alakanıza teşekkür ederim.
Bu güzel Siteye emek veren herkese itimadım sonsuz, size de gösterdiğiniz sabır ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederim efendim.

Üst Alt