İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Şöyle bir durum var. Botlar durmadan bizde bulunan binlerce dosyayı indirmeye çalışıyor. Hâliyle bu da dokümanları indirmek isteyenleri yavaşlatıyor (aynı anda botlar da indirdikleri için).

Bugüne kadar üye olmadan sitemizdeki bütün dosyaları indirebiliyordunuz. Bugün bir değişiklik yapıp bunu sâdece üye olanlar için aktif yaptım.

Sizce bu durumda bir sakınca var mıdır? Ne düşünüyorsunuz?

Resimler yine olduğu gibi herkese açık olacak, bir tek resim dışı dosyalar kapalı.

Fikirlerinizi öğrenmek isterim.

Not: Bunu test etmek istiyorsanız üyeliğinizden çıkış yapabilirsiniz (üst sağda isminize tıklayarak, en altta "Çıkış Yap" butonu var) ve istediğiniz bir eser konusuna girip notaları görmeye çalışabilirsiniz. Göremiyor olmanız gerekir. Tekrar üyeliğinize girdiğinizde notaları indirebiliyor/görüntülüyebiliyor olacaksınız.

Son düzenleme:
Herkeste de oluyor mu? Versiyonları indirmeden görmek için açamıyorum. Telefondan mı kaynaklanıyor diye düşündüm başka sitelerde sorun yaşamadım.

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Tüm günü bu sorunla geçirdim, siteyle başka türlü ilgilenmeye vakit bile kalmadı.

Şu an tam 100% istediğim gibi olmadı ama sanırsam bir ara yolunu buldum. Bir dener misiniz şu an problem var mı?

Saat geç oldu, yârın aktif edip deneriz yine.

Son düzenleme:
İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Sorununun kaynağına inebildim ve çalışmalar devam ediyor. Bu bilgi için teşekkürler. Geriye bir kaç düzenleme kaldı.

İnternet Sayfası
link
Facebook
link
pdf uzantılı dosyaları indirmeksizin açıyor. Yalnız, farklı uzantıları (örneğin tif) direkt indiriyor.
tif için bir girişimimiz olmadı, yâni normal dosya gibi indirmemiz gerekiyor, sanki .rar indirir gibi ya da .zip vs.

Görüntüleme sâdece pdf için var ve şu an mobilde de sorunsuz çalışıyor olmalı.

Üst Alt