Derûnhân

Admin
Staff member
Reactions
422
Website
link
Facebook
link

Muhakkak gezdiğiniz başka siteler de vardır. Hangi siteleri düzenli bir şekilde kullanıyorsunuz? Veyâ çok kullandığınız aplikasyonlar var mı?

Reactions
193

8 senedir Twingofanclub üyesiyim, son 2 yıldır da moderatörlüğünü yapıyorum. En az iki saatte bir kontrol ediyorum. Biraz araba merakım var başka marka arabalarında forumlarına girip arızalara yapılan yorumları çözümleri okurum 😊

Derûnhân

Admin
Staff member
Reactions
422
Website
link
Facebook
link

8 senedir Twingofanclub üyesiyim, son 2 yıldır da moderatörlüğünü yapıyorum. En az iki saatte bir kontrol ediyorum. Biraz araba merakım var başka marka arabalarında forumlarına girip arızalara yapılan yorumları çözümleri okurum 😊
Peki sormak isterim izniizle, forum sitelerine giriyorum diyorsunuz. O forum siteleriyle bizim sitemizi karşılaştırınca eksik bir yanımız var mıdır sizce? Ah keşke şu olsaydı gibi? Ya da görüşünüz nedir karşılaştırma yaptığınızda?

Reactions
193

Öyle çok, şu da olsa diyebileceğim bir eksiklik yok kanımca. Hatta bir nota arşivine göre fazlası var. Diğer nota siteleri böyle aktif değil. Bilgi ve belge-kayit Alış-verişlerine kapalı ya da sınırlı. Güzel bir ortam kurmuşsunuz emeklerinize sağlık. Bir karşılıklı çay içip meşk etmekligimiz eksik 😊

Derûnhân

Admin
Staff member
Reactions
422
Website
link
Facebook
link

Sizinle meşke edecek mertebe de değilim ama bir çay içmek isterdim tabii ki :). Güzel sözleriniz için teşekkürler.

Tabii ki bu soruyu övgü almaktan ziyâde, daha nasıl geliştirebiliriz kısmından sordum ben. Daha da aktif oluruz inşallah.

Top Bottom