İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Merhabalar,

4 büyük diğer nota sitelerinin arşivleri elimde (OMAR, İSAM, NEYZEN, NOTARSIVLERI). Yaklaşık 40 bin nota toplamı. Notalar ile berâber yazılan notlar ve diğer bilgiler de mevcut. Bunların tabii bir çoğu belkide bizde olan versiyonların içlerinde vardır, o kadar ayrım yapmadım.

Ancak bu kadar notayı sistemimize eklemek için yardımcı arıyorum. Faruk İnan Bey ile tek başımıza bunun altından kalkmamız mümkün değil. Zamânı olup yardım etmek isteyenler varsa lütfen benimle iletişime geçsin.

Bu siteleri kaynak göstermek mecbûriyetiyle bu arşivleri sitemize almak istiyorum. Böylelikle bir gün o siteler kapanırsa, o zenginlikler yok olmaması için ve ayrıca sizlere de daha yararlı olması bakımından.

Teşekkürler.

Not: Belki 5. veyâ 6. bir sitenin de notalarını alma şansım var. Yükümüz çok yâni.

Son düzenleme:
İnternet Sayfası
link
Facebook
link
Şu an çalışmalara başladık. Bir müddet sürecektir tüm hepsini eklemek ama inşallah bu değerli notalar bizlerde olacaklar önümüzdeki süreçte.

İlk olarak İSAM'da bulunan değerli Cüneyd Kosal Bey'in arşivi ekliyoruz yavaş yavaş. Bu doğrultuda bizlere yardım eden @nihavend @Faruk İnan @Levent Çelik teşekkürler ediyoruz.

Şu an çalışmalara başladık. Bir müddet sürecektir tüm hepsini eklemek ama inşallah bu değerli notalar bizlerde olacaklar önümüzdeki süreçte.

İlk olarak İSAM'da bulunan değerli Cüneyd Kosal Bey'in arşivi ekliyoruz yavaş yavaş. Bu doğrultuda bizlere yardım eden @nihavend @Faruk İnan @Levent Çelik teşekkürler ediyoruz.
Ben de yardım etmek istiyorum inşallah :)

Üst Alt